Jolanta D.

Jolanta D. Rekruterów zapraszam
do kontaktu -
stanowiska
menadżerskie

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

przymierzam się do kredytu hipotecznego. wybiorę się do kilkuy bankow, ale chcialabym spotkać się też z doradcą. Biorąc pod uwagę, że pośredników kredytowych jest całe mnóstwo, postanowiłam się Was poradzić.
Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego komunikatywnego i bystrego doradcę/pośrednika?
A może chociaż sieć? GoldenEgg/ Fiolet/ Open Finance czy może jeszcze inna?

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Jolanta D.:
przymierzam się do kredytu hipotecznego. wybiorę się do kilkuy bankow, ale chcialabym spotkać się też z doradcą. Biorąc pod uwagę, że pośredników kredytowych jest całe mnóstwo, postanowiłam się Was poradzić.
Czy ktoś z Was ma namiary na sprawdzonego komunikatywnego i bystrego doradcę/pośrednika?
A może chociaż sieć? GoldenEgg/ Fiolet/ Open Finance czy może jeszcze inna?

Cześć Jola,

ze swojej strony mogę polecić Ci Wojtka Bednarka (http://www.goldenline.pl/wojciech-bednarek2), który na doradztwie finansowym "zjadł zęby", sprawdzony i komunikatywny specjalista, jeśli jesteś zainteresowana to odezwij się na priv to podeślę Ci do niego kontakt.

serdecznie pozdrawiam
Kuba
Jolanta D.

Jolanta D. Rekruterów zapraszam
do kontaktu -
stanowiska
menadżerskie

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Kochani, jesteście niesamowici! Dziękuję za szybki odzew. Temat mozna już zamknąć.
miłego dnia!Jolanta D. edytował(a) ten post dnia 02.03.10 o godzinie 10:14
Rafał Hostyński

Rafał Hostyński Ten od
pozycjonowania

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Szkoda zamykać, może innym się przyda.

[Tylko nie do zachwalania samych siebie] ;>

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

W Open Finance na Ruskiej przyjmuje Jacek Jankowski. Jest kompetentny i skuteczny - polecam.

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Jeśli to ma być "zwykły" kredyt hipoteczny, polecam pania Kasię Hoffmann:
http://www.goldenline.pl/katarzyna-hoffmann

A w razie kłopotów - zapraszam. Prawie zawsze coś się uda zorganizować...

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Ada S.:
Kazimierz H.:
Jeśli to ma być "zwykły" kredyt hipoteczny

Malutki offtop: każdy kredyt jest niezwykły... Najbardziej niezwykła jest kwota odsetek. :)))

Jeszcze inaczej - dla (prawie) każdego kredytobiorcy to WIELKIE I WAŻNE WYDARZENIE. Ja natomiast miałem na myśli sytuację: unormowany stan prawny, wiek pozwalający na długoterminowe kredytowanie, stabilne i wystarczające dochody, nieruchomość bez problemów. A że za kredyt płaci się odsetki? Za wypożyczenie płyty DVD też się płaci...

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Kazimierz H.:
Jeszcze inaczej - dla (prawie) każdego kredytobiorcy to WIELKIE I WAŻNE WYDARZENIE. Ja natomiast miałem na myśli sytuację: unormowany stan prawny, wiek pozwalający na długoterminowe kredytowanie, stabilne i wystarczające dochody, nieruchomość bez problemów. A że za kredyt płaci się odsetki? Za wypożyczenie płyty DVD też się płaci...

Mnie rozbraja pierwsze pięć lat kredytu, kiedy spłaca się prawie same odsetki, a sam kredyt pozostaje prawie nietknięty. Pięknie pomyślane. I przyznasz, że odsetki przy kredycie hipotecznym robią wrażenie w swojej wysokości i nijak ma się tutaj porównanie do płyt DVD. Koniec off-top. :)
Jakub L.

Jakub L. Programista

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Ada S.:

Mnie rozbraja pierwsze pięć lat kredytu, kiedy spłaca się prawie same odsetki, a sam kredyt pozostaje prawie nietknięty.

Zależy gdzie.
Pięknie pomyślane. I przyznasz, że odsetki przy kredycie hipotecznym robią wrażenie w swojej wysokości i nijak ma się tutaj porównanie do płyt DVD. Koniec off-top. :)

Kredyt hipoteczny sam w sobie robi wrażenie, tak samo jak czas kredytowania.
Po prostu ktoś kto go bierze potrzebuje kupy pieniędzy teraz, a nie za 25, 30 czy 35 lat, i patrzenie się, że "oddam tym złodziejom prawie dwa razy wiecej niż dostałem" jest bez sensu, bo przez ten czas ma się to, co się za ten kredyt kupiło.
I zawsze można próbować przysiąść fałdów i spłacić wcześniej.

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Ależ poważne te wszystkie odpowiedzi...
Jakub Turański

Jakub Turański Specjalista od ludzi
- trener, edukator,
coach

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Ja mogę polecić człowieka co nazywa się Tomasz Suski tsuski@homebroker.pl (wcześniej to było finamo)

Dostałem kredyt i jestem mocno zadowolony z człowieka. ELastyczny, z poczuciem humoru. Polecam
Jakub J.

Jakub J. kierownik działu
sprzedaży i obsługi
klienta

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Jak wcześniej pisał Kuba również mogę polecić Wojtka Bednarka z HomeBroker
Pozdrawiam
Kuba

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Kazimierz Hermanowicz:
Jeśli to ma być "zwykły" kredyt hipoteczny, polecam pania Kasię Hoffmann:
http://www.goldenline.pl/katarzyna-hoffmann

A w razie kłopotów - zapraszam. Prawie zawsze coś się uda zorganizować...

To ja się przyłączę. Również polecam Panią Kasię, pomogła nam dwa razy a nasze kredyty nie były "zwykłe". Muszę szczerze przyznać, że bez Pani Kasi nie dostalibyśmy żadnego z nich. Dzięki skuteczności i wiedzy Pani Kasi wszystko skończyło się dla nas bardzo dobrze. Polecamy ją wszystkim naszym znajomym i jeszcze nikt się nigdy nie zawiódł.

Link do strony http://h-finanse.pl/
Pozdrawiam,
Tomek
Jolanta D.

Jolanta D. Rekruterów zapraszam
do kontaktu -
stanowiska
menadżerskie

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Jakby co, ja - autorka tego wątku - też mogę kogos polecić :)
Konrad Mazurek

Konrad Mazurek Regional Director,
Antal Poland.

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Jakby co, to może teraz warto na to zwrócić uwagę:
http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,11332480,Hipotecz...

konto usunięte

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Polecam wszystkim sprawdzonych i niezależnych doradców kredytów hipotecznych z Krakowa.
Współpracują z agencjami nieruchomości i chyba wszystkimi bankami ,super obsługa i kontakt z doradcą .

http://www.brokera.pl
A.
Monika K.

Monika K. Konsultant ds.
Rekrutacji

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

A ja chciałam się zgłosić z nieco odmiennym problemem.

Poszukuje kogoś kto zna się na wszelkich kruczkach kredytu Rodzina Na Swoim. Zwłaszcza w zakresie pkt 3 ustawy z dnia 15 lipca 2011 o zaprzestaniu dopłat w przypadku.... ( i tu właśnie chciałabym opisać mój przypadek)
Będę wdzięczna za pomoc
Jolanta D.

Jolanta D. Rekruterów zapraszam
do kontaktu -
stanowiska
menadżerskie

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Paweł S.:
Ja ze swojej strony polecę grupę Finatio, z tego co słyszałem, są już dość popularni, ale wciąż łatwo się z nimi umówić. Rzetelny zespół, korzystam z ich usług od dłuższego czasu i złego słowa nie powiem. Zerknijcie sobie na ich stronę finatio.pl
bardzo dziękuję, mistrzu archeo. od czterech lat spłacam kredyt.
Maciej Michałek

Maciej Michałek R&D Automation
Engineer, Pittsburgh
Glass Works (PGW)

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Z ręką na sercu i z własnego doświadczenia polecam pana Kamila Pankowskiego z DK Notus :-)

Temat: sprawdzony doradca kredytowy

Polecam sprawdzić firmę: https://kredytywroclaw.com/
Przede wszystkim niezależne i bezpłatne doradztwo i dobór kredytów

Następna dyskusja:

doradca kredytowy - 1 kredy...




Wyślij zaproszenie do