Ewa Wardęga

Ewa Wardęga Wedding Planner z
doświadczeniem w
organizacji ślubów
mię...

Temat: Pory roku

Co myślicie o weselach utrzymanych w konwencji jednej z pór roku?
Np. Zimowe wesele... cała sala udekorowana białymi zwiewnymi elementami i mnóstwem kryształów, symbolizujących sople. Do tego odpowiednie oświetlenie w chłodnych odcieniach... brrrr :)

Takie wykonanie znalazłam w sieci. Czyż nie cudownie? :) Dla mnie bajka.


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Ewa Wardęga edytował(a) ten post dnia 02.09.09 o godzinie 09:04

Temat: Pory roku

nie widze foty, ale zobaczyłam to oczami wyobraźni...i podoba mi sie...

Temat: Pory roku

teraz widzę:)

no...nie powiem...robi wrażenie....

zastanawia mnie teraz jesień...jarzębina, złote liście...tycjanowe jabłka???

a lato? sianokosy?:) słoneczniki i zboża?

a wiosna maki i bzy?

konto usunięte

Temat: Pory roku

ooo stare fotki Jessici Clare (super fajna fotografka ze stanów, kiedyś ją wypatrzyliśmy w sieci).

Ślub piękny, ja ze swojej strony zrobiłbym to w klimacie takim, że zrobiłbym ceremonię na świeżym powietrzu i wśród śniegu. Główną magię grałaby suknia Panny Młodej + oświetlenie i dekoracje. Wszelkie elektryczne doświetlenie, byłoby całkowicie ukryte zaś wszystko działoby się w pięknym otoczeniu pełnym drzew liściastych (bez liści;) - pora roku). Drzewka przozdobiłbym lampionami (dziesiątkami lampionów) i wszędzie gdzie się da postawiłbym małe świeczki w specjalnych przezroczystych obudowach. Tak by wszystko było pięknie podświetlone.
Aurelya Żaneta B.

Aurelya Żaneta B. Femme,.. i moje dwa
zdania.

Temat: Pory roku

Oooo,nie tylko Jess ale i moj A. tu sie zagnieździł ;)))

Osobiście sama zaproponowałabym złamanie tego, co an zewnątrz,.. gdy śnieg na dworzu, ja zorganizowałabym pieknie kolorowe, np. Hawajskie klimaty,.. drinki, palemki itp :) niech goście poczują ciepło :D
a gdy na dworze gorąc, upał,. to zdecydowałabym się na weselicho właśnie z takimi fociami w komplecie :)

weźmy na przykład jedno z wesel na którym byliśmy,.. środek lata, jednak klimatycznie, ciut w fiolecie,.. rewelacja :) oświetlenie to sprawka DJ Błażeja,.. było cuudnie :)


Obrazek



Obrazek
Jeanee "AURELYA" M. edytował(a) ten post dnia 02.09.09 o godzinie 09:27

konto usunięte

Temat: Pory roku

Jesień też jest świetnym źródłem inpiracji. Jesienne kwiaty: słoneczniki, gerbery, margaretki. Przeróżne odcienie złota, brązu i czerwieni. Pięknie też wygląda jako element dekoracji czerwona jarzębina. Można też pokusić się o wkomponowanie w naszą jesienną dekorację warzyw i owoców. Nie wspomnę już o tym jak wspaniale wychodzą jesienne zdjęcia w plenerze - np. w parku..
Pory roku są wyjątkowym źródłem inspiracji, bliskie każdemu;)
Po za tym warto wspomnieć, że nie są drogie.
Ewa Wardęga

Ewa Wardęga Wedding Planner z
doświadczeniem w
organizacji ślubów
mię...

Temat: Pory roku

To prawda, nie są drogie, o ile robimy wesele tematyczne właśnie wtedy, kiedy ta pora roku trwa za oknem... jeśli np. jesienne wesele chcemy stworzyć wiosną, koszta mogą pójść w górę, bo nie wszystko będzie wtedy ogólnodostępne na rynku i co za tym idzie - takie.

Ale jesienny motyw - zgadzam się, że jest bardzo urokliwy i można stworzyć naprawdę piękne dekoracje.Ewa Wardęga edytował(a) ten post dnia 09.09.09 o godzinie 09:32
Ewa Wardęga

Ewa Wardęga Wedding Planner z
doświadczeniem w
organizacji ślubów
mię...

Temat: Pory roku

A propos jesiennego ślubu...
ponieważ Pani Jesień zbliża się do nas wielkimi krokami (zostało już tylko kilka dni lata :() warto podjąć ten temat raz jeszcze.

Osobiście, uwielbiam takie zestawienia barw. Brązy, pomarańcze, czerwienie... do tego zapach dojrzewających jabłek i słoneczko leniwie zawieszone tuz nad horyzontem... mmm... obyśmy tego roku mieli taką piękną złotą jesień...

A więcej jesiennych inspiracji znajdziecie TUTAJ


Obrazek
Ewa Wardęga

Ewa Wardęga Wedding Planner z
doświadczeniem w
organizacji ślubów
mię...

Temat: Pory roku

Z racji zimy, która teoretycznie powinna już u nas zagościć (praktycznie nie jest to już tak oczywiste ;)) podbijam temat zimowego ślubu:


Obrazek


Obrazek
Kinga Nowakowska

Kinga Nowakowska Konsultant ślubny -
Raz w życiu

Temat: Pory roku

Jesienne dekoracje jednego z naszych wesel:

Obrazek
Kinga Nowakowska edytował(a) ten post dnia 09.03.10 o godzinie 11:51
Ewa Wardęga

Ewa Wardęga Wedding Planner z
doświadczeniem w
organizacji ślubów
mię...

Temat: Pory roku

Kinga Nowakowska:
Jesienne dekoracje jednego z naszych wesel:

Obrazek
Kinga Nowakowska edytował(a) ten post dnia 09.03.10 o godzinie 11:51

ale piękne! szczególnie schody w płatkach wyglądają bajkowo
Karina Ciosk - Komorowska

Karina Ciosk -
Komorowska
właściciel agencji
SPINKI, trener w
Akademii Pani Spinki

Temat: Pory roku

Piękne są śluby utrzymane w konwencji Pór Roku :)

Super!

Następna dyskusja:

Pory roku




Wyślij zaproszenie do