Skuteczna rekrutacja

Wynagrodzenie

4.0

Możliwości rozwoju

1.5

Socjal / benefity

4.0

Ludzie / zespół

4.5

Atmosfera

2.5

eConsulting — o nas

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których łączy pasja w tworzeniu nowatorskich rozwiązań IT, zaangażowanie w prowadzone projekty i stałe dążenie do doskonałości.


Kim jesteśmy

eConsulting to firma zajmująca się konsultingiem i outsourcingiem IT. Od ponad 12 lat realizujemy zaawansowane projekty informatyczne dla międzynarodowych korporacji, głównie z branży finansowej, farmaceutycznej i nowych technologii.

Zespół eConsulting stanowią eksperci branżowi z wieloletnim doświadczeniem. W naszym działaniu kierujemy się prostymi i partnerskimi zasadami. Długoletnia współpraca z naszymi Konsultantami jest tym, co wyróżnia nas na rynku.

Czym się zajmujemy

Naszą domeną jest profesjonalne doradztwo w obszarze IT, usługi outsourcingu specjalistów IT, projektowanie aplikacji oraz rozwój i utrzymywanie systemów informatycznych.

Oferta eConsulting obejmuje:

Konsulting IT
Doradzamy Klientom, jakie rozwiązania IT będą optymalne, aby przedsiębiorstwo działało bardziej efektywnie. Celem naszej pracy jest zrealizowanie celu biznesowego klienta.

Outsourcing IT:
Zatrudniamy ekspertów branżowych IT, którzy uczestniczą w zaawansowanych projektach dla klientów w Polsce i w Europie. Obecnie realizujemy usługi Outsourcingu IT w 3 modelach:
• Outsourcing specjalistów IT
• Team leasing
• Outsourcing usług IT

Software Development
W ramach usług przeprowadzamy pełną analizę biznesową, tworzymy specyfikację wymagań funkcjonalnych, projektujemy system informatyczny i w ostatnim kroku budujemy go i wdrażamy.
• Rozwiązania WEB
• Technologie mobilne
• Rozwiązania J2EE
• Rozwiązania .NET/Sharepoint
• Rozwiązania EAI
• BI/DWH
• Rozwiązania bazodanowe

Utrzymanie i rozwój systemów IT
eConsulting zapewnia nadzór nad poprawnością działania systemów oraz reagowanie w przypadku wszelkich problemów celem zapewnienia ciągłości działania utrzymywanego środowiska w sposób przezroczysty dla klientów biznesowych. Nasz dział utrzymania monitoruje jego działanie, a nasi developerzy zapewniają możliwość dalszego rozwoju systemu.

Dlaczego warto pracować w eConsulting

Praca w eConsulting to coś więcej niż zawodowe obowiązki. Dołączając do nas otrzymujesz dostęp do różnorodnych benefitów i szeregu możliwości.

- Opieka medyczna Medicover
Po okresie 3 miesięcy współpracy każdemu konsultantowi przysługuje pakiet medyczny Medicover, a wraz z nim dostęp do prywatnej opieki medycznej. Współfinansujemy również pakiety rodzinne.

- Pakiet sportowy Multisport
Nasi konsultanci po przepracowaniu 6 miesięcy mają możliwość korzystania z pakietu sportowego Multisport. Karta daje szeroki dostęp do klubów sportowych i innych obiektów sportowo-rekreacyjnych.

- Biura w całej Polsce
Obecnie nasze biura mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i we Wrocławiu. Już wkrótce otwieramy biura w Szczecinie, Lublinie, Łodzi i Białymstoku.

- Możliwość pracy z domu
W przypadku niektórych projektów istnieje możliwość pracy zdalnej. Wraz ze wzrostem długości stażu pracy konsultanta zwiększa się liczba dni, które można przeznaczyć na pracę zdalną.
- Atmosfera pracy i integracja
W naszej codziennej pracy stawiamy na wzajemne relacje. Z myślą o naszych konsultantach organizujemy różnego rodzaju spotkania oraz imprezy firmowe. Dbamy o liczne atrakcje i niebanalnie spędzony czas – wspólne gotowanie, pokazy barmańskie, paintball i inne.

- Stabilność i bezpieczeństwo współpracy
Zależy nam na komforcie pracy naszych konsultantów i dlatego oferujemy wybór formy zatrudnienia przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości projektów. Współpracujemy w oparciu o umowę na czas nieokreślony po przepracowaniu okresu próbnego wynoszącego od 3 do 8 miesięcy. Po zakończeniu projektu proponujemy udział w następnym.

- Wybór formy współpracy
Specjaliści przychodzący do nas mają możliwość wyboru formy współpracy – umowę o pracę bądź kontrakt. Niezależnie od wyboru formy zatrudnienia wszystkim konsultantom przysługują jednakowe benefity.
- Pakiet szkoleń
Każdemu konsultantowi przysługuje budżet szkoleniowy w wysokości do 8000 zł w skali roku. W ramach pakietu oferowane są szkolenia zewnętrzne i kursy pozwalające uzyskać oficjalne certyfikaty. Konsultanci mają również dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz kursów językowych organizowanych w siedzibie firmy.

- Rozwój
eConsulting umożliwia swoim konsultantom rozwój zawodowy zgodny z ich ambicjami i potencjałem. Oferujemy udział w specjalnie przygotowanym programie mentorskim.

- Ciekawe projekty
Oferowane przez nas projekty zachęcają do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Dają również dostęp do międzynarodowego know-how. Co więcej, ich multikulturowy charakter pozwala doskonalić zarówno umiejętności językowe, jak i interpersonalne.

(Administrator Danych), z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowej 5/7, moich danych osobowych oraz wizerunku, przekazanych w formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie korzystania z serwisu pod adresem goldenline.pl (Serwis) w zbiorze danych Administratora Danych oraz zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 Poz. 926 z późniejszymi zmianami) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 r. Nr 144 Poz. 1204 z późniejszymi zmianami) w celu prawidłowego świadczenia usług określonych w Regulaminie oraz Polityce Ochrony Prywatności. Wyrażam również zgodę na nieodpłatne przetwarzanie danych osobowych, w tym nieodpłatne wykorzystanie wizerunku w rozumieniu art. 81 ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 Poz. 631 z późniejszymi zmianami) umieszczonego w Profilu w celach statystycznych oraz działań marketingowych prowadzonych przez Serwis lub za jego pomocą. Oświadczam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i że wszelkie dane osobowe zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie.