Ewa Szymczak

Ewa Szymczak

Założycielka Akademii Światła Duszy (terapia kolorami Aura-Soma, malarka intuicyjna i nauczycielka Vedic Art, uzdrawianie duchowe SRT, harmonizacja dźwiękiem)

Szczecin, zachodniopomorskie

Podsumowanie

  inspiracja

  Akademia Światła Duszy

  od lutego 2007 (od 7 lat i 3 miesięcy)
  Założycielka Akademii Światła Duszy.

  Zajmuje się szerokim pojęciem uzdrawiania poprzez światło, kolor i dźwięk oraz integrację rozwoju duchowego z życiem codziennym.

  Prowadzi kursy i warsztaty pogłębiające holistyczne zrozumienie istoty ludzkiej: jej zdrowia, stanu oraz poczucia spełnienia (warsztaty masażu dźwiękiem, masażu kamieniami, masażu z esencjami).

  Kursy metody SRT (Spiritual Responce Therapy) w Polsce.

  Nauczycielka Vedic Art - kursu rozwoju kreatywności - prowadzi I - II poziom oraz kursy dla nauczycieli metody Vedic Art.

  Artystka intuicyjna (śpiew, muzyka, malarstwo).

  Informacje dodatkowe

  Przebyte kursy

  Otrzymała przekaz Naturalnego Stanu poprzez doświadczenie inicjacji linii mistrzów starożytnego Królestwa Shang Shung.
  W latach 1997-2000 na zaproszenie amerykańskiej reżyserki i terapeutki pracowała w Teatrze Bycia (Theatre of Being) w Edynburgu (Szkocja) i jej projekcie The Elements, tworząc równoczesnie własne projekty: ImagiNation, Święto, WielkaNoc. Czynnie współpracowała w tym czasie z Galerią Richarda DeMarco, koledżami i uniwersytetami angielskimi oraz ośrodkami dla ludzi specjalnej troski.
  Swoją pierwszą wystawę malarską miała w wieku 14 lat, malarstwo to jej miłość i pasja. Przez 3 lata studiowała w Akademii Sztuk Pięknych, jednak zaproszenie z Edynburga otworzyło inne bardziej szerokie drogi doświadczeń. W okresie od 1999r namalowała serię tradycyjnych mandal. A od dwóch lat tworzy obrazy wibracyjne będące swobodnym przejawieniem barw bez granic. Jej malarstwo określa się jako intuicyjne i płynące z głębi duszy.
  Ponadto jest absolwentką Uzdrawiania Duchowego metodą SRT. Uzdrawiania na odległość, które specjalizuje się w oczyszczaniu duszy z „programów” blokujących realizację pełnego potencjału człowieka.
  Obecnie zainicjowała też w Polsce uzdrawianie kolorami systemu Aura Soma, tworząc grupę pierwszych konsultantów w kraju: www.aurasoma.pl oraz inspirując powstanie Akademii Światła Duszy. Jest organizatorką kursów, które pogłebiają poznanie tej metody w Polsce.
  Ponadto uczy pracy z dźwiękiem oraz gra na złotych misach koncerty, swoiste przedstawienia muzyczne. Dźwięki mis wykorzystuje do harmonizacji półkul mózgowych oraz masaży leczniczych i harmonizujących. www.myspace.com/rainofwisdom

  Hobby

  Na codzień maluje obrazy intuicyjne oraz udziela konsultacji Aura-Soma; pracuje ze światłem, uczy Vedic Art oraz Boskiego Tworzenia i podróżuje (w tym roku - oprócz podróży z warsztatmi Vedic Art - miała swoje prezentacje - wykład i doświadczenie działania energii barw - w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Częstochowie, Wrocławiu, Szczecinie, w Nieznanicach i Nowielicach na Odosobnieniach Mistrzów).

  Grupy

  Wszystkich wypowiedzi: 51    (15 plusów)

  Zobacz szczegóły »