Eligiusz Komarowski

Eligiusz Komarowski

dziennikarz śledczy, prawnik, instruktor krav maga i. ......, sędzia boksu,były zawodnik WKS "Sokół" Piła i "Zawisza"Bydgoszcz

Piła, wielkopolskie

Podsumowanie

  Łowca ciekawych tematów, nie bojący się wyzwań, dla którego nie istnieje coś takiego jak strach, w tym co czyni. Konsekwentny, dociekliwy i .... skuteczny. Cierpliwość, biegłe i dociekliwe zdobywanie informacji.Dość sprawne posługiwanie się aparatem fotograficznym ... i nie tylko.Łatwość porozumiewania się z ludźmi. Umiejętność radzenia sobie w kryzysowowych sytuacjach.

  Znam cenę dobrej informacji!!!
  Gwarantuję totalną dyskrecję!
  dziennikarz śledczy

  Redakcje Ogólnopolskie i Lokalne na terenie RP

  od stycznia 2006 (od 8 lat i 4 miesięcy)
  Zdobywanie Informacji na temat określonych osób, firm. Analiza powiązań osobowo-kapitałowych, szczególnie na granicy tzw. WSPÓLNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ, na styku wykorzystania kapitału publicznego i prywatnego. Ujawnianie nieprawidłowości w działalności organów samorządu terytorialnego i spółek SP. Współpraca w przygotowywaniu materiałów w trybie niejawnym dla przedstawicieli I-ej ligi dziennikarstwa śledczego w Polsce.

  Edukacja

  Prawo, magisterskie

  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

  grudzień 2 - sierpień 1998 (przez 1998 lat i 9 miesięcy)

  Informacje dodatkowe

  Przebyte kursy

  Szkolenia i Kursy związane z pozyskiwaniem informacji gospodarczej oraz dziennikarskiej.

  Organizacje

  .......... .......... .........

  Hobby

  Sporty walki, strzelectwo, kryminalistyka i kryminologia, ujawnianie przykładów przestępczości gospodarczej w różnych obszarach życia gospodarczego, ekologia i ochrona środowiska (współpraca z stowarzyszeniami ekologicznymi, występowanie w roli ich pełnomocnika przed organami administracji publicznej)

  Grupy

  Zobacz szczegóły »