Wypowiedzi

 • Agnieszka Wójcik (Rudnik)
  Wpis na grupie Autystyczne dzieci w temacie psycholog terapeuta: opieka i terapia. Częstochowa i okolice
  5.07.2012, 08:29

  Witam serdecznie,
  ukończyłam psychologię oraz podyplomowo pedagogikę. Mam czteroletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem i Zespołem Aspergera. Posiadam roczne doświadczenie w pracy metodą behawioralną, ukończyłam kurs trzystopniowy dotyczący pracy tą metodą oraz odbyłam staż w krakowskiej placówce PSTB. Od września tego roku podejmę pracę na stanowisku psychologa terapeuty w jednym z częstochowskich przedszkoli. Poszukuję pracy dodatkowej, przede wszystkim na okres wakacji, oczywiście z możliwością przedłużenia współpracy. Podejmę się opieki lub terapii w Częstochowie lub okolicach Wręczycy.
  Bardzo proszę o kontakt: 793 963 747, email: aga_rudnik@interia.plAgnieszka Wójcik edytował(a) ten post dnia 14.07.12 o godzinie 11:09  Zgłoś | Cytuj

 • Agnieszka Wójcik (Rudnik)
  Wpis na grupie Autyzm w temacie Kontakty, Adresy - Terapia

  Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Autyzm

 • Agnieszka Wójcik (Rudnik)
  Wpis na grupie Autystyczne dzieci w temacie Tu reklamujemy miejsca swojej pacy, swoje gabinety itp.
  4.07.2012, 14:19

  Witam serdecznie,
  ukończyłam psychologię oraz podyplomowo pedagogikę. Mam czteroletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem i Zespołem Aspergera. Posiadam roczne doświadczenie w pracy metodą behawioralną, ukończyłam kurs trzystopniowy dotyczący pracy tą metodą oraz odbyłam staż w krakowskiej placówce PSTB. Od września tego roku podejmę pracę na stanowisku psychologa i terapeuty w jednym z częstochowskich przedszkoli. Poszukuję pracy dodatkowej, przede wszystkim na okres wakacji, oczywiście z możliwością przedłużenia współpracy. Podejmę się opieki i terapii w Częstochowie lub okolicach Wręczycy.
  Bardzo proszę o kontakt: 793 963 747, email: aga_rudnik@interia.pl
  Agnieszka Wójcik  Zgłoś | Cytuj

 • Agnieszka Wójcik (Rudnik)
  Wpis na grupie Autyzm w temacie wolontariuszka chętna, by pomóc

  Aby mieć możliwość przeczytania tego posta musisz być członkiem grupy Autyzm

Wyślij zaproszenie do